HABERLER > Projemizin Kapanış Toplantısı ve İklim Ödülleri Töreni 6 Aralık 2017 tarihinde Grand Ankara & Convention Center’da gerçekleştirilmiştir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi işbirliğinde iki yıldan bu yana yürütülen İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi başarıyla tamamlanmıştır. Sunuculuğunu Erdoğan ARIKAN’ ın üstlendiği Proje Kapanış Toplantısı – İklim Ödülleri Töreni, 6 Aralık 2017 tarihinde Grand Ankara & Convention Center’da gerçekleştirilmiştir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakülte Dekanı Sayın Prof. Dr. Veli ÇELİK’ in proje tanıtımı ile başlayan Kapanış Toplantısı’nda, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Metin DOĞAN ve Sayın Müsteşarımız Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK açılış konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir.

 

Açılış konuşmalarının ardından İklim Ödülleri Töreni’ne geçilmiş olup, Yerel Yönetimlerin Kapasitelerinin Geliştirilmesi Bileşeni kapsamında yaptıkları çalışmalarla ödül almaya hak kazanan Kayseri, Samsun ve Trabzon Büyükşehir Belediyelerinin temsilcilerinin yanı sıra Sivil Toplum kuruluşları kategorisinde Tema Vakfı – Kocaeli İl Temsilciliği ödüllerini almak üzere İklim Ödülleri Töreni’ne katılmışlardır.

Projemizin; Öğrenci, Öğretmen ve Öğretmen Adaylarına Yönelik Farkındalık Geliştirme Bileşeni Kapsamında ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen iklim değişikliği konulu kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren 12 öğrenci ödüllerini almak üzere İklim Ödülleri Töreni’ne katılmışlardır. Ayrıca lise ve üniversite öğrencilerine yönelik iklim değişikliği konulu fotoğraf ve kısa film yarışmaları düzenlenmiş dereceye giren 12 öğrenciye ödülleri takdim edilmiştir.

 

Aktif Ziyaretçi: 1   | Bugün : 31   | Toplam : 88870   | İp Adresiniz: 52.205.167.104